Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENOVIRAN STAN VO NOVO LISICE NA ODLICNA LOKACIJA

72 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 18 апр. 20:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1204 Огласи во продавницата

SE IZDAVA NAMETEN STAN VO NASELBA AERODROM 250 ЕУР
SE PRODAVA STAN VO KAPISHTEC 46 000 ЕУР
ODLICEN NOV STAN 58m2 TAFTALIDZE SO 2 SPALNI 64 000 ЕУР
STAN ZA IZDAVANJE VO NASELBA KOZLE 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Prodavam stan od 77m2 na 1 kat so parno, lift,orientacija sever-istok,komplet renoviran,1 spalna kupatilo, peralna, 2 terasi i loxija,golema dnevna so trpezarija i kujna.Cena-72000e
sifra....19310
Broj za kontakt: 070/346842
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Посетете ја нашата продавница
ul,Debarca 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1204 Огласи во продавницата
RENOVIRAN STAN VO KISELA VODA 53 000 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO CENTAR 500 ЕУР
PRODAVAM HOTEL VO NEA MUDANJA GRCIJA 450 000 ЕУР
NOV STAN VO NOVO LISICE 50M 2 SO DVE SPALNI 48 000 ЕУР
Кон почеток