Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA APARTMAN GRCIJA ZA CELA GODINA 70m2

3 700 ЕУР

99 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 16 окт. 00:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Izdavam apartman vo Grcija,Flogita,so povrsina od 70m2 so 2 spalni sobi,na prvi kat,ubavo namesten vo dobra kondicija na samo 250m od moretoza cela godina.
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Посетете ја нашата продавница
ul,Debarca 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1202 Огласи во продавницата
STAN VO NOVO LISICE 67 000 EUR
EXTRA POPUST NOV STAN  68m2 64 000 EUR
SE  IZDAVA LUKSUZEN STAN VO PARK 700 EUR
Dvosoben stan 38m2 pozadi Tobako2 40 000 EUR
Кон почеток