Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR DUPLEX 150m2

900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 11 јан. 11:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

DVOSOBEN STAN 45M2 NOV VSELIV SO IMOTEN 46 000 ЕУР
GRADEZEN PLAC LESNA INDUSTRIJA NA PRVOMAJSKA 100 ЕУР
STAN ZA IZNAJMUVANJE 60m2 VO KAPISTEC 270 ЕУР
STAN AERODROM 78 M2 POGODEN ZA ZIVEENJE I DELOVEN 64 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE IZNAJMUVA KOMFOREN STAN VO CENTAR BLIZU PESTALOCI DUPLEX NA 2 NIVOA.
STANOT POSEDUVA KOMFOREN DNEVEN PRSETOJ SO VGRADEN KAMIN,3 SPALNI SOBI,BANJA SO VGRADENO DZAKUZI,SAUNA.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
NOVI DUPLEKS STANOVI,120 M2 I 140 M2,DEBAR MAALO ! 92 000 ЕУР
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR 166 M2  0 ЕУР
SE IZDAVA STAN OD 64m2 VO CENTAR 300 ЕУР
BARAKA VO VLAE 52 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации