Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava 3-sob stan-Karpos 3

42 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Novel Nedviznosti 19 јун. 13:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: J3672
Se prodava stan vo Karpos 3, vo ruskite zgradi. Stanot e so vkupna povrsina od 58m2 na prizemje so centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba, posebna kujna i trpezarija, spalna soba, 1 banja, terasa, 4m2 podrum. Stanot ne e renoviran.
Cena: 42.500Evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2462 Огласи во продавницата
Se izdava 4 soben stan 125m2 Vodno 550 EUR
Se izdava opremen kancelariski prostor,75m2-Centar 750 EUR
Dvosoben stan od 62m2 na Vodno 74 500 EUR
Se izdava 2 sob namesten stan Centar 400 EUR
Кон почеток