Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2SOBEN STAN VO KARPOS 3

46 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 08 мар. 13:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
TROSOBEN STAN VO CENTAR 93 000 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 250 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
2 soben stan vo Centar 63 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
ВО КАРПOШ 3 ПОСЛЕ ОУ.ЛАЗО ТРПОВСКИ СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН СТАН ОД 52М2, 44М2 СТАНБЕНА + 8М2 ЗАТВОРЕНА ТЕРАСА +6М2 ПОДРУМ,ОРИЕНТИРАН Ј/С, НА 1/3 КАТ, СО ПАРНО. Ш.5176
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 3 SOBEN PRAZEN STAN 350 МКД
DVOSOBEN STAN VO KOZLE 56 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KOZLE 330 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN 3 SOBEN VO KAPISTEC 450 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации