Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

3,5 soben stan vo Star Aerodrom

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 06 мар. 10:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DUKAN VO AERODROM TC BISER 110 ЕУР
Se izdava dvosoben stan 40m2 vo Karpos 1 200 ЕУР
SE IZDAVA OPREMEN STAN STROG CENTAR DVE SPALNI 300 ЕУР
Plac vo Rezidencijalen del na Vodno 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан од 88м2 (во Стар Аеродром, војна зграда ) , спроти Три Бисери , на 2-ри кат,со две спални, дневна со кујна и трпезарија, два балкони, лоџија, гостински тоалет, купатило,реновиран
ш.1930
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOV OPREMEN SO DVE SPALNI CENTAR 350 ЕУР
Renoviran stan od 55m2 na Bit Pazar 0 ЕУР
Cetvorosoben stan vo Novo Lisice 0 МКД
Novogradba 3 soben stan vo Debar Maalo 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации