Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

3 soben stan vo Aerodrom

63 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 23 дек. 11:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Се продава 3-собен стан во Аеродром ( во близина на Хотел Русија ), од 70м2 , на 2-ри кат , реновиран. Со две спални, дневна, кујна, трпезарија, балкон, лоџија.Комплетно опремен.Има подрум и паркинг.Со лифт.



ш.4300



Контакт: Надица 071/218-646

http://bozinoski.mk/
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA PREKRASEN STAN KARPOS 4 0 EUR
Ekskluziven objekt vo Stara Carsija 91m2 0 EUR
MNOGU UBAVO OPREMEN STAN DVE SPALNI VO AERODROM 300 MKD
SUPER STAN ZA SUPER CENA KISELA VODA PEGLATA 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации