Оглас од претпријатие Објавени: авг. 27 2015 11:43

3 SOBEN STAN VO KOZLE

ЕУР

Објавени: авг. 27 11:43
Прегледи: 92
ВО НОВА ЗГРАДА СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 68М2,НА 2/4 КАТ,ОРИЕНТИРАН С/И,ГРАДБА 2014 ГОД, СО ИЛ. Ш.5005 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации