Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

70 m2 TAFTALIDZE NOVA ZGRADA

940 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 06 мар. 11:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

371 Огласи во продавницата

Izdavam stan vo CENTAR 0 МКД
Ѓорче Стопански Двор 2 плаца х 320 м2 0 МКД
Taftalize 60m2 KOMPLET RENOVIRAN kujna GRATIS 0 ЕУР
Izdavam stan Univerzalna povolna cena 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava nov stan od 70 m2 so dve spalni na odlichna lokacija vo taftalidze , stanot e na 6 kat od 8 , ima lift , odlichna orientacija.

CENA 950 eu/m2
so prostor za dogovor

Aleksandar
078/809433
Aleksandar
078/809433
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

371 Огласи во продавницата
Stan od 53m2 so 2 spalni odlicen raspored 61 000 ЕУР
Karpos kaj City Mall so 2 SPALNI namesten 130 ЕУР
Gorce Gjorce RENOVIRAN na 1 kat kaj Mirce Acev 38 000 ЕУР
STAN Hrom kaj SP 2 spalni PONOVA zgrada 55 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации