Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AERODROM Nov Trosoben 69m2 polik J Sandanski

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MyNewHome-PropertySkopje 23 дек. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
MyNewHome-PropertySkopje

MyNewHome-PropertySkopje

233 Огласи во продавницата

FOR RENT Prekrasen 105m2 Stan Prazen VODNO 0 МКД
Prazen NOV 46m2 stan Aerodrom polikl J Sandanski 0 ЕУР
MICURIN LUXURY 60sqm APARTMENT For Rent 0 МКД
Karpos 1 SIMPO Trosoben 63m2 Vednas Vseliv 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
-ПРОДАВАМЕ....
-АЕРОДРОМ - Tobacco 2-Поликл.Јане Сандански
-НОВ ТРОСОБЕН СТАН ,
-ВСЕЛИВ-Веднаш
-69м2 -2 СПАЛНИ на 7/8 КАТ со ЛИФТ
-Ориентација-исток
-Бања + гостински тоалет-2 тераси
-Греење-Индивидуално сопствена парна инсталација на котле
-Цена по Договор
-Шифра:6160
КОНТАКТ:
078 218 306 ; 077 861 205
mynewhomemk@gmail.com

-------------------------------------
ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ
АЕРОДРОМ,ДЕБАР МААЛО,КИСЕЛА ВОДА,ЦРНИЧЕ,ВОДНО,КАРПОШ,КОЗЛЕ
MyNewHome-PropertySkopje
MyNewHome-RealEstateAgency e агенција основана со една цел да на клиентите им понуди професионална и брза услуга во областа на издавање и продажба на стамбено деловни објекти на територијата на Скопје и пошироко. Квалитетот на нашите услуги се мотив за нашата иднина,а воедно и ваша сигурност
Посетете ја нашата продавница
ул. Лондонска bb Прикажи на мапата
078218306
MyNewHome-PropertySkopje
078218306 , 077861205
MyNewHome-PropertySkopje

MyNewHome-PropertySkopje

233 Огласи во продавницата
Dvosoben 44m2 na Visoko Prizemje Kisela Voda 0 ЕУР
AERODROM Micurin Odlicen 44M2 Dvosoben 11 000 МКД
Taftalidze Atraktiven Dvosoben 56m2 Zavrsna faza 0 ЕУР
Kisela Voda Prekrasen Trosoben 65m2 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации