Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA DOM NUDI NOV STAN 78m2 K VODA PRIPOR

62 000 ЕУР

73 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: agencija DOM 18 јун. 09:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
K.Voda-PRIPOR
------------------------------
Se prodava 3-soben stan 78m2 na
3-kat vo KISELA VODA-PRIPOR
so 2-spalni,ubava terasa so pogled
na gradot i na Juzna strana Vodno
Sopstveno parno greenje.
Cena:62000evra
-----------------------------------------
Agencija"DOM"-Skopje
Tel.
077/888-877
077/663-023
[email protected]
------------------------------------------
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации