Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Centar Cetvorosoben 84m2 nov stan Univerzalna Sala

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MyNewHome-PropertySkopje 30 јан. 12:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
MyNewHome-PropertySkopje

MyNewHome-PropertySkopje

233 Огласи во продавницата

Dvosoben 47m2 faza gradba Aerodrom Micurin 0 ЕУР
Odlicna Ponuda stan 45m2 vo zavrsna faza Aerodrom 950 ЕУР
Luks nov stan Centar - MVR 1 spalna 0 МКД
Aerodrom Micurin Trosoben Prazen stan 0 МКД
-ПРОДАВАМЕ....Идеална Понуда
-ЦЕНТАР-УНИВЕРЗАЛНА САЛА,
-НОВ ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН,
-ВСЕЛИВ ВЕДНАШ
-84м2 -3 СПАЛНИ-2 Кат
-Ориентација-Запад
-Високо квалитетен мини објект со лифт
-Обезбеден паркинг простор
-Фасадна шест коморна германска ПВЦ столарија,
-Влезна сигурносна врата-Blindor lux-внатрешни-медијапански;
-керамички плочки и санитарија -Германија -А klass;
-Индивидуален систем за греење за секој стан,
-Контрола на квалитет на вграден бетон и арматура
-Клима уред за секој стан,
-Шифра-6145
-Цена по Договор
-КОНТАКТ:
078 218 306 ; 077 861 205
mynewhomemk@gmail.com

-------------------------------------
ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ
АЕРОДРОМ,ДЕБАР МААЛО,КИСЕЛА ВОДА,ЦРНИЧЕ,ВОДНО,КАРПОШ,КОЗЛЕ
MyNewHome-PropertySkopje
MyNewHome-RealEstateAgency e агенција основана со една цел да на клиентите им понуди професионална и брза услуга во областа на издавање и продажба на стамбено деловни објекти на територијата на Скопје и пошироко. Квалитетот на нашите услуги се мотив за нашата иднина,а воедно и ваша сигурност
Посетете ја нашата продавница
ул. Лондонска bb Прикажи на мапата
078218306
MyNewHome-PropertySkopje
078218306,077861205
MyNewHome-PropertySkopje

MyNewHome-PropertySkopje

233 Огласи во продавницата
Odlicen Dvosoben 48m2 Stan vo Kisela Voda Rasadnik 0 ЕУР
FOR RENT Luksuzen Nov 84m2 Stan Micurin 0 МКД
Ekskluziven Trosoben stan vo Centar FOR RENT 0 ЕУР
BEAUTIFUL PENTHOUSE  For RENT Taftalidze Katastar 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации