Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR GTC 67m2

1 420 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 10 фев. 19:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

STAN OD 71M2 VO GRADSKI ZID 1 000 EUR
AERODROM KAJ STELA 82M2 950 EUR
KISELA VODA DO PELAGONIJA 70m2 1 000 EUR
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 60M2 250 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 57m2 +10 terasa nad Anja vo GTC, na 7 od 10 kat, so parno i lift, wc + kupatilo. Cena 95.000eur, sifra 3985

Kon.Tel 070/546-378, 078/221-492, 02/31 65 367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR PESTALOCI STAN SO EXTRA CENA 120M2 920 EUR
PROLET SPROTI ZLATE 66M2 1 000 EUR
LUXSUZEN STAN OD 130m2 UNIVERZALNA 700 EUR
SE IZDAVA STAN  NOV DOM NA PRATENICI 58M2 210 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации