Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR RADIOBRAN 38M2 1 KAT

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 25 септ. 00:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1388 Огласи во продавницата

PLAC OD 200m2 SO STARA KUKA ZDANEC 60 000 ЕУР
ODL STAN KAJ BIVSA STELA 70 M2 67 500 ЕУР
BARAKA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO VLAE 89 000 ЕУР
VSELIV NOV DVOSOBEN STAN 48 m2 KAPISTEC 980 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA STAN VO CENTAR - RADIOBRAN VO POVRSINA OD 38 M2,1 KAT,ZAPADNA ORIENTACIJA !!
STANOT E VEDNAS VSELIV,KOMPLETNA DOKUMENTACIJA !!!!
LICE ZA KONTAKT VIOLETA 076/434-502
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1388 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN BLIZU KLINICKI I EVROPSKI 41 M2 200 ЕУР
LOKAL NA PARTIZANSKA 58 M2  SUTEREN 200 M2 110 000 ЕУР
NEVEROJATNA PONUDA KUKA 85m2 VO CENTO 29 000 ЕУР
VSELIV STAN OD 48m2 VO AERODROM 2 KAT 45 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации