Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

D Maalo stan od 37m2 so spalna NOV

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 01 апр. 07:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

TROSEBEN STAN OD 73M2 VO KAPISTEC 64 000 EUR
Karpos kaj City Mall so 2 SPALNI namesten 130 EUR
Aerodrom 4 Soben stan nasproti Kapitol 79 000 EUR
Centar D Maalo 85m2 MINI ZGRADA SO POGLED 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Stan vo D.Maalo 37 m2 so 1 spalna prizemje

Cena 1250 so danok
Od investitor

075-366-508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN OD 85M2 VO TAFTALIDZE 2 0 MKD
Se iznajmnuva stan vo TAFTALIDZE 1 0 MKD
Se izdava stan nov od 45m2 vo Karpos 230 EUR
Stan vo Gorce Petrov odlicen TROSOBEN 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации