Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

D Maalo Stan od 50m2 so 2 spalni NOV

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 01 апр. 07:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

Zeleznicka Aerodrom 45m2 so spalna 0 МКД
Taftalidze nov 61m2 so 2 spalni kaj Mlecen 0 МКД
Aerodrom 4 Soben stan nasproti Kapitol 79 000 ЕУР
Izdavam kaj fak za turizam za 6 STUDENTI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Stan vo gradba D.Maalo 50 m2 so 2 spalni

Cena 1.250 so danok
075-366-508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
TROSOBEN stan komplet renoviran MOZE I SO MEBEL 0 МКД
Avtomatski vrati novi 2  800 ЕУР
Hrom Gjorce  kaj SP 63 m2 47 000 ЕУР
Stan od 79m2 vo Taftalidze 1 150 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации