Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DOM NUDI 3 SOB STAN 55m2 ZAVRSNA FAZA KISELA VODA

860 ЕУР

Се продава од: agencija DOM 07 авг. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
SIFRA(24727) KISELA VODA NOV
3-SOBEN STAN 55m2 VO RASADNIK.
---------------------------------------------------
SE PRODAVA NOV 3-SOBEN STAN
VO KISELA VODA 55m2,2-SPALNI,
POZADI KULI RASADNIK I GRADINKA.
ZGRADATA E VO ZAVSNA FAZA IMA
LIST ZA PREDBELEZUVANJE.STANOT
E ZEMEN VO KOMPENZACIJA.
----------------------------------------------------
Nudi: Drustvo za proektiranje -ingenering
i posreduvanje so nedvizen imot"DOM"-Skopje
Tel.
077/888- 877
[email protected]
__________________________
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации