Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dva ekskluzivni stanovi vo Zlokukjani

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PROAKTA GRUP 17 мај 10:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
PROAKTA GRUP

PROAKTA GRUP

134 Огласи во продавницата

Se izdava/for RENT luks 3 soben stan nad Drzavna 500 EUR
Se izdava Centar Tifani 130m2 4 kancelarii 700 EUR
Trosoben stan od 56m2+8m2+5m2 vo Novo Lisice 51 000 EUR
Deloven prostor vo Centar od 95m2 65 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продаваат/издаваат два ЕКСКЛУЗИВНИ стана во Злокуќани. Становите се со квадратура од 47 и 180 м2. Се наоѓаат во кругот на добро познатиот комплекс, кој изобилува со поволности за модерен, релаксиран и живот далеку од градската бучава а на само 10 минути од центарот на градот. Становите се на прв и втор кат. Големиот стан располага со две пални соби, 4 тераси, 2 салона од кои е ден е на повисоко ниво кадешто е сместен и каминот и комплетно опремени со луксузен мебел. Како и заедничка инфраструктура : базен, водопад, езерце, место за скара и сл. Едноставно совршено.... ЦЕНА на малиот стан 55000 еур, а големиот 199000 еур

ПРОАКТА ГРУП
070/668-667
PROAKTA GRUP
Посредување при промет со недвижен имот
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070 668-667
PROAKTA GRUP
070 668-667
Leaflet
PROAKTA GRUP

PROAKTA GRUP

134 Огласи во продавницата
Dvosoben Kisela Voda Rasadnik 49m2 42 000 EUR
Kuka vo Przino 170 000 EUR
Se izdava komplet namesten stan vo Kozle 43m2 210 EUR
Dvosoben stan od 73m2 vo Kisela Voda 57 000 EUR
Кон почеток