Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVA STANA VO IZGRADBA AERODROM 55 I 62 M2

1 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 23 дек. 17:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

BARAKI VO KOZLE TAFTALIDZE 160 000 EUR
DVOSOBEN RENOVIRAN STAN KAJ UNIVERZALNA 53m2 47 500 EUR
EKSKLUZIVEN KANCELARISKI PROSTOR STROG CENTAR 10 EUR
DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 41 M2 NOV 42 000 EUR
SE PRODAVAAT DVA STANA VO AERODROM, VO POODMINATA FAZA NA IZGRADBA VEDNAS POSLE NOVA ZELEZNICKA.
STAN VO POVRSINA OD 55 M2,DVOSOBEN,2 KAT,I
STAN VO POVRSINA OD 62 M2,CETIRISOBEN,1 KAT.
CENATA NA STANOVITE E SO VKLUCENO DDV,BEZ DANOK NA PROMET 3 %.
DINAMIKATA NA ISPLATA E DOGOVORNA !!!
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
STANOVI VO GRADBA TAFTALIDZE OD 35 72M2 1 100 EUR
Se izdava trosoben stan blisku plostadot vo strog Centar 500 EUR
 3 SOBEN NOV NEVSELUVAN STAN DO KLINICKI 72m2 68 400 EUR
TROSOBEN OPREMEN DO MVR-DRZAVNA SO PARKING !!! 290 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации