Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN OPREMEN STAN 42m2 CRNICE NAD MVR

37 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 11 ноем. 00:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

TROSOBEN STAN NOVOGRADBA VO HROM SO GARAZA 60 000 EUR
SE IZDAVA 40 M2,KOMPLET OPREMEN-TAFTALIDZE !!! 40 EUR
KUKA VO BARDOVCI 155 000 EUR
KARPOS 2 TROSOBEN STAN 56M2 POZADI DRAMSKI 50 000 EUR
SE PRODAVA DVOSOBEN KOMPLET OPREMEN STAN SO MEBEL VO POVRSINA OD 42 M2.
ZGRADATA E NOVA, IZGRADENA PRED 4 GODINI.
KOMLETNA DOKUMENTACIJA,VEDNAS VSELIV .
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ M.DOM 250 EUR
LICE ZA RABOTA VO AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI 0 MKD
NOV DVOSOBEN STAN 53m2 BLIZU KATOLICKA 0 EUR
CETIRISOBEN STAN 110M2 5 KAT BLIZU CITY MALL 127 050 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации