Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN STAN KOZLE KAJ MIN ZA EKONOMIJA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 09 мар. 10:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата

PEUGEOT 306 1.9 XND 0 МКД
Stan vo Leptokarija 230 ЕУР
STAN VO KARPOS 4 POVOLNO 68m2 56 000 ЕУР
DVOSOBEN RENOVIRAN STAN KARPOS 2 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ОД 52М2+2М2 ТЕРАСА+2М2 ПОДРУМ +ЛОЃИЈА ВО КОЛЗЕ КАЈ САЛОН 29,СТАНОТ Е НА 4 КАТ,СО ЛИФТ,ЈУЖНА ОРИЕНТЕЦАИЈА СО ПОГЛЕД КОН ВОДНО.
ЕВ.БРОЈ 4694
ЦЕНА ПО ВИДУВАЊЕ
КОНТКАТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
STAN VO KISELA VODA OD 49m2 0 ЕУР
Четворособен стан во Влае 0 МКД
Garsonjeri vo nova zgrada vo Crnice 0 МКД
Nov nevselen stan vo Kozle 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации