Оглас од претпријатие Објавени: фев. 04 2016 03:13

Dvosoben stan od 44m2 vo Aerodrom Micurin

ЕУР

Објавени: фев. 04 03:13
Прегледи: 109
s.1688, Se prodava dvosoben stan (44 m2), dogradba na stara zgrada, so nova kompletna izolacija na fasadata. Stanot se naogja na 3/5 kat so parno i lift. Orientacija istok. Tivka i mirna lokacija vo blizina na uciliste i na 15 minuti pes do centarot na gradot. Cena 42000 eur.

Proakta Grup
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации