Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

G ZID SOBOREN HRAM 91M2

990 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 20 ноем. 17:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR G ZID BLOK POZADI A.MAKEDONIJA 70M2 1 200 ЕУР
MR DEK 86 M2  300 EVRA SE IZDAVA 300 ЕУР
PROLET SPROTI VERO JUMBO 72m2 1 050 ЕУР
MLECEN RESTORAN 93m2 UNIKATEN STAN 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava 3 soben stan od 91m2 na 2 kat so parno i lift orientacija sever-zapad cena 90.000evra sifra 7067 kon.tel.078/221-492 070/546-378 02/3-165-376
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
PESTALOCI DEBAR MAALO 70m2 0 ЕУР
RADISANI BEL KAMEN KUKA 260M2EXTRA CENA 0 ЕУР
PONUDA NA STANOVI AERODROM 1 000 ЕУР
CENTAR DO J BROZ 95m2 1 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации