Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ILINDENSKA 160M2

1 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 07 апр. 10:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

ILINDENSKA 100M2 1 200 EUR
STAN KAJ PESTALOCI 83M2 927 EUR
STAN VO CENTAR PROLET STAN SO EXTRA CENA 66M2 820 EUR
SE IZDAVA SPRAT OD KUKJA VO KOZLE 115M2 400 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stara evrejska kuca od 160m2 od koi 80m2 delovnos+80m2 stan za ziveenje na plac 200m2 cena 200 000 evra sifra 6087 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
UNIVERZUM
  Online
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
PLOSTAD KUKA 600M2 0 EUR
STAN VO CENTAR G ZID  MR DEK 88M2 0 EUR
SE IZDAVA STAN 62m2 NA RUZVELTOVA 350 EUR
RISTICEVA PALATA GARSONIERA 40M2 2 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации