Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam Karpos 4 stan 40 m2 PRAZEN

140 ЕУР

600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 01 септ. 12:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

Nov stan so 1 spalna i dvor vo Gorce 39 500 ЕУР
NOV STAN vo TAFTALIDZE 60 m2 4 kat 930 ЕУР
Izdavam stan vo Karpos 2 LUKSUZEN 0 МКД
Izdavam stan Karpos 1 SO NOV MEBEL 0 МКД
Izdavam PRAZEN stan vo Karpos 4 , na 3 kat vo zgrada so lift.
Stanot ima 1 spalna, golema dnevna, posebno kujna i preubava golema terasa. Stotuku krecen.
Mali reziski trosoci- 1.800 den.parno
Sloboden od 01 septemvri

CENA 140 EUR
072-213-787
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
Se izdava LUKSUZEN stan od 53m2 vo CENTAR 0 МКД
Se izdava prazen stan vo Centar 0 МКД
Avtomatski vrati novi 2  800 ЕУР
TROSOBEN STAN 70M2 VO CENTAR KARSI RAMSTORE 63 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации