Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

K VODA Stan od 50m2 so dvor GRATIS ITNO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 01 апр. 07:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

Ponov stan vo Gorce so 2 spalni namesten 39 500 EUR
Тафталиџе 47 м2 НОВ со спална ВСЕЛИВ 1 120 EUR
CENTAR 41 m2 NOV na 2 kat 1 250 EUR
Se izdava stan nov od 45m2 vo Karpos 230 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Se prodava stan 50 m2 na prizemje so preubav dvor

Cema epten povolna

30.000 evra
075-366-508
AKVARIUS
  Online
072213787, 075366508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
Stan renoviran so 2 spalni vo Hrom kaj SP 47 000 EUR
AVTOMATSKI SENZORSKI VRATI 0 MKD
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN so 1 spalna VO KAPISTEC 0 MKD
Na LENINOVA stan za deloven VPR 59 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации