Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Karpos LUX 115m2 +ogromna FANTASTICNA terasa

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 07 фев. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

Izdavam VLAE so 2 spalni 130 ЕУР
Avtomatski vrati novi 2  800 ЕУР
Izdavam Vlae NOV stan so 2 spalni PRAZEN 170 ЕУР
Se izdava prazen stan od 40m2 vo Karpos 3 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan vo Karpos LUX vo ponova zgrada
115 m2 + ogromna terasa + terasi na spalnite

Ekstra cena

072-213-787
075-366-508
AKVARIUS
  Online
072213787, 075366508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
CENTAR nov 74 m2 na 2 kat 0 МКД
Izdavam stan vo CENTAR 0 МКД
D Maalo stan 50m2 so 2 spalni 0 МКД
NOV stan vo K Voda 60m2 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации