Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLEX MIDA STAN OD 122M2

1 350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 18 апр. 13:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Se prodava stan od 122m2 4 soben 3 spalni 2 banji +wc na 4 od 7 kat so parno i lift do sega ne vseluvan cena po dogovor sifra 4451 kon tel 070-546-378,078-221-492 02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR G ZID J BROZ 90M2 0 EUR
PLOSTAD VO ZGRADATA NA PELISTER 52M2 0 EUR
CENTAR G ZIDJ J BROZ 90M2 0 EUR
DEBAR MAALO SPROTI V MEBEL 48 M2 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации