Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

LUKSUZEN STAN OD 58M2 KAJ MIDA

1 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 20 јул. 21:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

STAN CENTAR G ZID SOBOREN HRAM 86M2 0 ЕУР
G.ZID M.H.JASMIN 81M2 75.000EVRA 925 ЕУР
CENTAR G ZID BUL KOCO RACIN  91m2 0 ЕУР
CENTAR G ZID ANEX POZADI  KORZO 131M2 1 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 58m2 2,5 soben na 3 kat so parno i lift cena 1250 evra sifra 4156 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
UNIVERZUM
  Online
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
DELOVEN PROSTOR 44M2 LEPTOKARIJA 1 000 ЕУР
CENTAR G ZID NAD STUDIO SIKRET 67M2 1 170 ЕУР
STAN NA ILINDENSKA DO VLADA 72M2 1 150 ЕУР
RUZVELTOVA 67M2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации