Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 18 2015 01:12

NADGRADBA 48M2 VO TOPANSKO POLE

ЕУР

Објавени: ноем. 18 01:12
Прегледи: 191
Ш.3198 Станот е надградба со чисти документи, нови врати/прозори. одличен функционален распоред на собите

Контакт: Зоран 075/323-888
Опис на линк

НЕДВИЖНОСТИ

Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации