Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV DVOSOBEN STAN DO O U MIRCE ACEV

46 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 30 мај 13:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата

CETIRISOBEN STAN 112 M2 BLIZU UNIVERZALNA 120 000 ЕУР
PLAC VO BARDOVCI NA RIDOT 1000 M2 65 000 ЕУР
DUPLEKS 4-SOBEN STAN KAPISTEC DO GRADINKATA 1 100 ЕУР
LUKSUZEN OPREMEN STAN VO CENTAR SO 2 GARAZI 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA NOV DVOSOBEN STAN VO GORCE PETROV DO O.U.MIRCE ACEV VO POVRSINA OD 54 M2,1 KAT,VSELIV SO IMOTEN LIST !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата
KOMPLET OPREMENA GARSONJERA OD 30m2 CENTAR 200 ЕУР
DVOSOBEN STAN KARPOS DO DRAMSKI SO 3 KREVETI 200 ЕУР
EKSKLUZIVNA KUKA VO PRZINO 0 ЕУР
NOV VSELIV STAN VO KAPISTEC 75M2 1 100 ЕУР
Кон почеток