Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

NOV STAN OD 92m2 SO 3 SPALNI SOBI

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 29 мај 11:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2974 Огласи во продавницата

PREKRASEN STAN SO 1 SPALNA VO DEBAR MAALO 0 МКД
Nov stan vo Kozle 0 МКД
Stan so 1 spalna vo Centar 0 МКД
Stan za delovno rabotenje kaj Vlada 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Shifra: 20225 PRODAVAME NOV STAN na Juzen Bulevar so VKUPNA POVRSHINA OD 92m2,(stanbena povrshina 89m2+3m2 terasa) NA 3-ti KAT,OD VKUPNO 8 kata, SO LIFT ,SO 3 SPALNI SOBI,2 KUPATILA, CENTRALNO GREENJE.
Orientacija: jugo-istok

CENA na stanot so vgradeni plakari i nova kujna 95.000 evra plus 3% danok na prenos

KONTAKT TEL: 071/333-336
Astorija Nedviznosti
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/333-336 , 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2974 Огласи во продавницата
UBAVI STANOVI AERODROM so 1 SPALNA 0 МКД
Luksuzen kat od kuka od 150m2 vo Kozle 0 МКД
Se iznajmuvaat prekrasni dva stana kaj City mall 0 МКД
Stan vo Centar so 2 spalni sobi 0 МКД
Кон почеток