Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VO HROM 40 m2 na 3 kat

32 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 06 мар. 11:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата

TROSOBEN stan komplet renoviran MOZE I SO MEBEL 0 МКД
D Maalo Centar 85 m2 so otvoren pogled 75 000 ЕУР
Karpos 1 -57 m2 TROSOBEN NOV- SO KUJNA 0 МКД
Taftalize 60m2 KOMPLET RENOVIRAN kujna GRATIS 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan na odlichna lokacija vo naselba HROM, stanot ima 40 m2 so edna spalna, orientiran na istok ...
CENA 32.500

Aleksandar
078/809433
Aleksandar
078/809433
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата
CENTAR 41 m2 NOV na 2 kat 1 250 ЕУР
Kozle Nerezi preubava kuka so dvor 125 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo KARPOS Taftalidze 2 0 МКД
Nov stan so 2 spalni od 53m2 vo Kozle Taftalidze 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации