Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Nov stav od 55m2 vo City Tower

63 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 07 мар. 11:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

PREKRASEN STAN 85M2 CENTAR PORTA BUNJAKOVEC 400 ЕУР
Dvosoben stan od 37m2 vo nova zgrada 41 000 ЕУР
SE IZDAVA LUX STAN VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
NOV STAN ZA IZDAVANJE VO DEBAR MAALO 270 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava dvosoben stan od 55m2 na 4ti kat so terasa, parno, lift, orientacija- sever.
Sifra -4590
Cena 63300e
Broevi za kontakt - 078411653 i 070346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
  Online
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
TROSOBEN STAN 61m2 VO KISELA VODA 46 000 ЕУР
SE IZDAVA OPREMEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 400 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 90m2 77 400 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации