Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV TROSOBEN STAN OD 57м2 VO TAFTALIDJE 1

65 550 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 10 мар. 16:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

STAN GRCIJA DIONISIOS KALIKRATIA 22m2 22 000 EUR
Kancelariski prostor vo Centar od 112m2 500 EUR
PREKRASNO RENOVIRAN STAN KAJ VLADA 550 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 3 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava nov stan vo Taftalidje 1 / Taftalidze 1, kaj ucilishte NOVA.

Karakteristiki:
- Povrsina: 57m2
- Broj na spalni : 2
- Kat: prvi
- Orientacija: istok+
- Ostanato: moznost za otkup na garaza ili parking prostor
- Cena: 65 550e

Stanot e na odlicna lokacija, vo mirna urbana okolina so niski objekti. Poseduva dve komotni spalni, komotna terasa i prostor za dneven prostor so kujna.

Shifra: 4683

Kontakt: 078/411-653
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
ODLICEN  APARTMAN FLOGITA GRCIJA 40m2 BLIZU MORE 50 000 EUR
NOV STAN AERODROM  GOLDENART 49m2 2 SPALNI   49 000 EUR
PREKRASEN STAN 50M2 CENTAR-J. B. TITO 230 EUR
ODLICEN NOV  STAN OD 66M2 CENTAR KALA 84 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации