Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV VSELIV TROSOBEN KOZLE 71M2

74 550 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 19 мај 17:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

KOMFOREN STAN VO MICURIN 95m2 POGLED VO PARK 97 000 ЕУР
MAL DVOSOBEN STAN KOMPLET RENOVIRAN 39 000 ЕУР
EDINECNA BARAKA VO TAFTALIDZE 1 210 000 ЕУР
KUKA VO ELITNIOT DEL NA BARDOVCI 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA STAN VO KOZLE NA ODLICNA LOKACIJA,NOVOGRADBA SO IMOTEN LIST.
STANOT E VO POVRSINA OD 71 M2,TROSOBEN,3 KAT,BALKON...
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
DVOSOBEN NOV 35M2 TAFTALIDZE 1 100 ЕУР
DVOSOBEN STAN STROG CENTAR 38 M2 SO SPALNA RENOVIR 45 000 ЕУР
PRIZEMNA RENOVIRANA DVOSOBNA KUKA VO GORCE PETROV 45 000 ЕУР
 PRIZEMNA TROSOBNA KUKA NASELBA JAKA OD 68m2 47 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации