Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Novi nevseluvani stanovi vo Kapistec

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 01 апр. 10:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2989 Огласи во продавницата

Stan so edna spalna soba vo Debar Maalo 0 МКД
Dukan na sama Partizanska Centar 0 МКД
Odlicna kukja za iznajmuvanje vo Przino 0 МКД
NOV OPREMEN  STAN OD 80m2 TAFTALIDZE 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Prodavame novi nevseluvani 2 stana vo Kapistec so povrsina od 78m2 ( 72m2 + 6m2 terasa po Imoten List) Raspolaga so 2 spalni sobi, na 1vi i 2ri kat vo nova zgrada so lift. Ima i garazi po cena od 7.000 i 5.000 evra. Za podetalni informacii javete se na :

071/244-331
071/333-336
Astorija Agencija
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2989 Огласи во продавницата
Odlicen stan vo Mida Kompleks 66m2 0 МКД
Top stan pozadi Tobako 2 vo Aerodrom 0 МКД
EKSKLUZIVNA DELOVNA ZGRADA CENTAR 0 МКД
Trosoben stan vo Karpos 4 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации