Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

NOVI STANOVI GORCE PETROV 33,50 I 56m2

800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 03 јан. 10:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA DO SIMPO 300 EUR
SE IZNAJMUVA 1 KAT 75M2 GRADSKI ZID BLOK PALETA 350 EUR
KOMPLET UREDENA SAMOSTOJNA KUKJA,CENTAR/MVR !! 0 EUR
ODLICNA PONUDA TROSOBEN STAN VO GORCE PETROV 45 000 EUR
SE PRODAVAAT STANOVI VO POODMINATA FAZA NA IZGRADBA VO GORCE PETROV .
STANOVITE SE VO POVRSINA OD 33,50 I 56 M2.
CENATA E SO VKLUCENO DDV.
VSELIVI MAJ-JUNI 2015 GOD.
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
  Online
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
STAN SO 3 SPALNI NOVO LISICE 70 M2 735 EUR
CETIRISOBEN LUKS APARTMAN BUNJAKOVEC SO GARAZA 430 EUR
PENTHAUS APARTMAN 300m2 OD PLOSTAD 0 EUR
SE IZNAJMUVA DEBAR MAALO 50M2 NOVOGRADBA 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации