Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PESTALOCI STAN OD 128M2

1 050 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 13 јул. 12:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Se prodava klasicen 4 soben stan od 102m2 +27m2 terasa +15m2 podrum na 2 od 3 kat so parno bez lift cena 1050 evra sifra 4478 kon tel 070-546,378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN 62M2 PLOSTAD 500 EUR
AERODROM POZADI VERO 82M2 730 EUR
STAN KAJ UNIVERZALNA 29 NOEMVRI 87M2 1 070 EUR
STAN VO STROG CENTAR PLOSTAD 83m2 1 265 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации