Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ponov stan od 68m2 vo Kisela voda

60 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 07 мар. 11:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

STAN ZA TROJCA STUDENTI VO CENTAR 250 EUR
Kuka so dvor vo Taftalidze kaj Katastar 250 000 EUR
AKCIJA  - PREUBAV STAN  VO NASELBA AERODROM 60m2 52 000 EUR
STAN VO KISELA VODA VEDNAS VSELIV !!!! 80 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava trosoben stan vo Kisela voda kaj Cesma od 68m2, na 3ti kat so parno, 2 balkona, juzna orientacija. Godina na gradba 2010.
Sifra - 4481
Broevi za kontakt 078411653 i 070346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
Se iznajmuva stan so plateni smetki 400 EUR
APARTMAN VO GRCIJA 55m2SO 2 SPALNI 50m OD MORE 49 000 EUR
ODLICEN STAN OHRID  59m2 BEJ BUNAR 65 000 EUR
ODLICEN APARTMAN KALAMARIA  SOLUN 100m2  3 SPALNI 170 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации