Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROLET SPROTI VERO JUMBO STAN OD 118M2

950 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 07 апр. 10:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR PLOSTAD NAD PELISTER 62M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID SOBOREN HRAM 87m2 0 ЕУР
CENTAR SOBOREN HRAM 101m2 1 300 ЕУР
SE IZDAVA CENTAR SPROTI RAMSTOR 60m2 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Se prodava klasicen renoviran stan od 118m2 4 soben 3 spalni 2 kupatila na 4 od 4 kat bez lift cena 950 evra sifra 4483 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR G ZID SPROTI VLADA 85M2 1 100 ЕУР
CENTAR G ZID BLOK D GRUEV 65+20M2 0 ЕУР
CENTAR DO VERO JAMBO 76M2 72.000EVRA 950 ЕУР
VW BUBA -05 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации