Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RISTICEVA PALATA GARSONIERA 40M2

2 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 29 јул. 14:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR G ZID POZADI SOBRANIE 71M2 1 200 ЕУР
CENTAR VEDNAS DO VLADA NA RM 112M2 1 250 ЕУР
CENTAR J BROZ 92M2 0 ЕУР
CENTAR DEBAR MAALO 47m2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
SE PRODAVA STAN GARSONIERA VO RISTICEVA PALATA 40M2 SO POGLED PREMA PLOSTADOT NA 4 OD 4 KAT SO PARNO I LIFT CENA 100 000 EVRA SIFRA 5183 KON TEL 070-546-378,078-221-492,02-32-13-967
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR G ZID BLOK R.DOM 70M2 0 ЕУР
TAFTALIDZE 1 PRASKA 42m2 NOV 0 ЕУР
CENTAR PALATA MAKEDONIJA 110 LUXSUZEN 0 ЕУР
G ZID POZADI SOBRANIE 51M2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации