Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO KISELA VODA

250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 31 мар. 13:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO KARPOS 4 0 МКД
4 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 104 000 ЕУР
KUKA VO GORCE PETROV 135 000 ЕУР
DVOIPOL  SOBEN STAN VO KARPOS 2 48 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
ВО КИСЕЛА ВОДА ВО БЛИЗИНА НА ЕКОНОМСКОТО СЕ ИЗДАВА КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР 53М2 КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СО КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, ДВЕ ПРОСТОРИИ, НА 1/4 КАТ, КИМА. Ш.7034
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
PLAC SO OBJEKT VO TRNDOL 145 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
STAN VO KARPOS 66 800 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR 280 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации