Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 4 soben 86m2 vo Karpos 4

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 19 авг. 11:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ИТНО !!! Се продава 4-собен стан во Карпош 4 ( во убавиците ) , на 5-ти кат , станот е од 86м2 + 9 м2, со три спални, дневна со кујна и трпезарија, балкон, едно гостинско вц и едно купатило.Делумно реновиран (плочки, паркет, блиндор врата). Прекрасен поглед кон Вардар. Станот е празен и веднаш вселив
ш.139
Контакт:Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
SE IZDAVA NOV OPREMEN DVOSOBEN STAN KAPISHEC 300 EUR
3,5 soben stan vo Aerodrom 0 MKD
Se izdava prazen trosoben stan vo Debar Maalo 270 EUR
Dvosoben ubavo ureden stan vo Centar 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации