Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN 91M2 GRADSKI ZID SOBOREN HRAM

1 045 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 30 септ. 15:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

SORAVIJA RESORT 91M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID SOBOREN HRAM 84M2 1 000 ЕУР
Stan od 126m2 vo Centar gradski zid 1 000 ЕУР
CENTAR REKORD 90M2 1 167 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava 3 soben renoviran stan od 91m2 so sever-zapad orientacija na 2 od 12 kat so parno i lift cena 95.000evra sifra 7067 kon.tel.078/221-492 070/546-378 02/3-165-376
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
STAN VO CENTAR BLOK NA G ZID 80M2 1 100 ЕУР
SE IZDAVA STAN OD 89m2 VO CENTAR BUL K. RACIN 400 ЕУР
CENTAR  NOV STAN 75M2 1 150 ЕУР
CENTAR G ZID J BROZ 90M2 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации