Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN GRADSKI ZID ANEKSI stan od 136m2 2 KAT

142 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 11 јун. 13:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата

NOVI STANOVI 30 M2  I 51 M2 KARPOS 3 DO CITY MALL 31 500 EUR
STAN NASPROTI VODENICA 3 SPALNI 94m2 CRVENA CIGLA 103 500 EUR
ODLICEN DVOSOBEN STAN HIPODROM 53m2 33 000 EUR
DVOSOBEN 58m2 VLAE 51 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
SE PRODAVA STAN VO CENTAR NA ODLICNA LOKACIJA , BLOKOT GRADSKI ZID POZADI SOBRANIE VO ANEKSOT.
STANOT E VO POVRSINA OD 136 M2,VO CIJA KVADRATURA E PRESMETANA NETO STANBENA POVRSINA ,DOPOLNITELNO IZVEDENA RABOTNA SOBA OD 7 M2,I BALKONI VO POVRSINA OD 8 M2.
POZICIJATA NA STANOT E ISTOK/ZAPAD.
VO MOMETOT FUNKCIONIRA KAKO DVE ZASEBNI SAMO FIZICKI ODVOENI STANBENI EDINICI.
POSEDUVA 1 BALKON ,I 1 BALKON-LOGIJA.
POZICIJATA I MOZNOSTITE ZA VNATRESNO PREUREDUVANJE NA ISTIOT NUDATODLICNO RESENIE SO KOE OSVEN ZA DOMUVANJE ODLICNO BI FUNKCIONIRAL I KAKO DELOVEN PROSTOR(NOTARSKA KANCELARIJA,IZVRSITEL,STOMATOLOSKA ORDINACIJA,KNIGOVODSTVENO BIRO......)
CISTA IMOTNO PRAVNA SOPSTVENOST.
MOZNOST ZA KOMPENZACIJA NA STAN SO DOPLATA.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата
KOMPLET OPREMEN 70m2 BLIZU TRANSPORTEN/ZELEZNICKA 16 500 EUR
SE IZNAJMUVA NOV  OPREMEN 3 SOB STAN UNIVERZALNA 500 EUR
STAN SO PARNO 50m2 3 KAT,RASADNIK,NAMALENA CENA 210 EUR
DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1 46 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации