Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN H.SMIRNENSKI 79M2

870 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 02 дек. 09:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava klasicen 3 soben stan od 79m2+16m2podrum+ terasa na 1 od 3 kat so parno cena70 000 evra sifra 4372 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR G.ZID 57M2 1 370 EUR
EKSTRA STAN OD 93M2 STAN VO AERODROM 1 050 EUR
G ZID SPROTI GLAVNA POSTA 70m2 1 115 EUR
CENTAR G ZID NAD STUDIO SIKRET 67M2 1 170 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации