Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN KAJ PESTALOCI 83M2

927 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 10 фев. 19:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR 50 DIVIZIJA  NOVOGRADBA 140M2 1 000 ЕУР
STAN SOBOREN HRAM 128m2 915 ЕУР
CENTAR G ZID 71M2 0 ЕУР
VODNO S ARSOV NOV 85M2 EXTRA CENA OPREME 1 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Seprodava stan od 83m2 40m2 dnevna,15 i 16m2 2 spalni terasa 16m2+ podrum orientacija j-z na 4 so parno i lift cena 77 000 evra sifra 4417 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65=367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
STAN VO MICURIN DO BLAZE KONESKI 50m2 0 ЕУР
CENTAR UL MAKEDONIJA 90 M2 SE IZDAVA 500 ЕУР
DEBAR MAALO KAJ VARDAR MEBEL 72m2 58 000 EUR 805 ЕУР
CENTAR SPROTI RAMSTORE 61M2 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации