Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 120m2 komplet opremen renoviran vo Crnice

900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 14 дек. 15:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата

Se iznajmuva nova kuka vo Trnodol 0 ЕУР
Garsonjera vo Kapishtec 30 000 ЕУР
NEVSELUVAN STAN VO KOZLE SO 3 SPALNI SOBI 0 МКД
Se izdava stan vo strog centar 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава стан во Црниче реновиран со нов мебел и паркинг
Цената е 900 евра за м2

Влатко 078 339 361
Шифра 23462
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
Se izdava ubavo namesten stan vo Centar 340 ЕУР
LUKSUZEN  NOV stan vo VLAE 140m2  so garaza 0 ЕУР
Stan vo K.Voda 71 700 ЕУР
STAN VO CENTAR KAJ ZELEN PAZAR 59 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации