Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN OD 75M2 VO KAPISTEC

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: COREX Real Estate 09 мај 17:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se prodava stan vo Kapistec, na ul.Vasil Gorgov.
Stanot e 75m2, na 1kat,juzna orientacija.
So dve spalni,ima gradsko parno, zgradata ima lift.
Ne e renoviran.

Cena:po dogovor.
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija.

Sifra:1336
Kontakt:070 858 141
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141 , 075 969 369
COREX Real Estate

COREX Real Estate

797 Огласи во продавницата
STAN OD 78m2 VO AERODROM 850 EUR
ATRAKTIVEN DELOVEN Centar blizu Plostad 460m2 0 MKD
STAN OD 79m2 VO AERODROM, Tobaco2 72 000 EUR
NOV STAN 33m2 VO AERODROM vseliv 35 000 EUR
Кон почеток